Dünya hızla değişiyor…

Üretim teknikleri, üretim araçları, satış yöntemleri ve tanıtım mecraları da aynı hızla, değişime ayak uydurmak için farklılık göstermeye başladı.

Öyle ki, artık dijital medya ve sosyal medya iletişim araçlarının gelişim hızı ve ihtiyaca yönelik cevap verme potansiyeli nedeniyle, birçok şey internet ortamında boy gösterir oldu.

Şimdilerde; şirketlerin neyi, hangi kalitede ürettiğinin önemi kadar, üretilenin nitelikli görseller ve videolar aracılığıyla da en iyi şekilde desteklenmesi ve dijital medya platformlarında (Web siteleri, bloglar, sosyal medya mecraları vb.) boy göstermesi, büyük önem arz etmeye başladı.

Özellikle ihracat kenti Denizli’nin firmaları, bugüne kadar uluslararası fuarlar aracılığıyla ürettiklerini dünyaya pazarlamak için yoğun çaba gösterirken, özellikle dünya devi firmaların, birincil pazarlama yöntemi olarak dijital medya pazarlama araçlarına ağırlık verdiğini görmezlikten gelmese de, yeteri kadar önemsemediğini söylemeden geçmemek lazım.

Bunun en önemli nedenlerinden biri ise, firmaları dijital dünyada etkili bir şekilde yansıtabilecek tanıtım filmlerinin, fonksiyonel internet sitelerinin ve ürünün etkili şekilde sunumunu sağlayacak olan ‘flaş fikir’ üretiminin, Denizli’de istenilen seviyeye henüz ulaşmamasıdır, diyebiliriz.

İşte böyle bir ortamda, firma olarak yeni doğan; ama birikim olarak 35 yıllık tecrübeye dayalı kadroları, ulusal, uluslararası çözüm ortaklarıyla ve son teknolojiyle donatılmış teknik ekipmanlarıyla ŞİFRE MEDYA PRODÜKSİYON, çok kısa bir süre içerisinde Denizlili firmalara hizmet vermeye başlayacaktır.

Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun…

———————————————————–

Prodüksiyon sunum dosyasını açmak için,

lütfen linke tıklayınız…

PRODÜKSİYON SUNUM-KÜÇÜK