CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, ilçe kongreleri sonrası yeni seçilen ilçe başkanlarıyla bir toplantı gerçekleşti. Bu arada CHP İl Kongresi’nin ise 16 Şubat Pazar Günü, Nihat Zeybekci Kongre Ve Kültür Merkezi’nde yapılacağı bildirildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Örgütü, kongrelerde yeni seçilen İlçe Başkanları ile İl Kadın Örgütü Başkanı Melek Kodal Akdemir, İl Gençlik Örgütü Başkanı Tugay Odabaşıoğlu, İl Disiplin Kurulu Başkanı Onur Dayıoğlu, Büyükşehir Meclis Grup Başkanvekili Erhan Türkmenoğlu’nun da katılımıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İl Başkanı Mahir Akbaba toplantıdan sonra yaptığı açıklamada, “Esnaf, çiftçi, işçi, emekli, öğretmen, ziraatçı, mühendis, avukat, mali müşavir, general, siyaset bilimci, iş insanı… her eğitim ve meslek grubundan kıymetli ve kaliteli başkanlarımız ile biz büyük bir aileyiz ve bu yolun sonunda daha da büyüyerek, güçlenerek gençlerimizle, kadınlarımızla, tecrübeli büyüklerimizle hep birlikte iktidara varacağız. İktidar yürüyüşümüzde emin adımlarla ilerlerken, kazanan birlikteliğimiz olacak, kazanan Cumhuriyetimiz, Halkımız, Partimiz, Türkiye’miz olacak. Emek en yüce değerdir, bu değere sahip çıkmak da bizim görevimiz. Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı olarak her zaman halkımız ile birlikte olacağız, birlikte başaracağız; yapacak daha çok işimiz var. Her şey çok güzel olacak, martın sonu yine bahar olacak” dedi.